• pl
  • en
  • de
 
Dziennik "Puls Biznesu" potwierdza przynależność fimy ELMONTAŻ Sp. z o.o. do elitarnego klubu Gazel Biznasu grona najdynamiczniej rozwijających się firm.
Kontakt

ELMONTAŻ Sp. z o. o.

ul.Ks.Pr.St.Słonki 54
34-300 Żywiec,
NIP: 553 - 22 - 52 - 006

 

telefon: +48 33 861-02-40, 861-02-41,
fax: +48 33 861-34-92

Firmenpost:         biuro@elmontaz.pl
Angebot:             oferty@elmontaz.pl

 

VORSTAND
    telefon: e-mail:
Vorstandsvorsitzender Marcin Caputa 33 861 02 40 mcaputa@elmontaz.pl
Stellvertretender Vorstandsvorsitzender
Finanzdirektor Vorstandsmitglied
Anna Szklarczyk 33 861 02 40 aszklarczyk@elmontaz.pl
Produktionsdirektor und Vorstandsmitglied Adam Stęchły 508 127 334 astechly@elmontaz.pl
Vorstandsmitglied Marketings- und Produktionsvorbereitungsdirektor Jarosław Bąk 508 127 337 jbak@elmontaz.pl

 

MARKETINGS- UND PRODUKTIONSVORBEREITUNGSABTEILUNG
    telefon: e-mail:
Leiter der Projektvorbereitung Łukasz Dudzik 662 225 581 ldudzik@elmontaz.pl
Leiter der Projektvorbereitung Dominik Niewdana 882 054 124 dniewdana@elmontaz.pl

 

ENTWICKLUNGSABTEILUNG
    telefon: e-mail:
Leiter der Entwicklungswerkstatt Marian Błachut 662 229 482 mblachut@elmontaz.pl
Leiter der Projektvorbereitung Michał Kapustka 662 135 984 mkapustka@elmontaz.pl

 

ABWICKLUNGSABTEILUNG, LAGER
    telefon: e-mail:
Abwicklungs- und Abrechnungsleiter Maciej Jastrzębski 662 135 983 mjastrzebski@elmontaz.pl
Beauftragter für Einkäufe Mateusz Loranc 664 097 942 mateuszl@elmontaz.pl

 

PRODUKTIONSABTEILUNG
    telefon: e-mail:
Bauteamleiter Robert Sobański 662 135 978 rsobanski@elmontaz.pl
Leiter des Lichtleiterteams Jacek Skórzak 662 135 981 jskorzak@elmontaz.pl
Bauleiter Grzegorz Dejnak 882 061 844 gdejnak@elmontaz.pl
Bauleiter Sławomir Dratnal 668 426 498 sdratnal@elmontaz.pl
Bauleiter Maciej Nowak 660 499 919 mnowak@elmontaz.pl
Bauleiter Józef Kublin 662 135 982 jkublin@elmontaz.pl
Bauleiter Ryszard Sewera 662 135 999 rsewera@elmontaz.pl
Bauleiter Piotr Madej 668 426 476 pmadej@elmontaz.pl

 

TRANSPORTABTEILUNG
    telefon: e-mail:
Background-Leiter Mirosław Lalik 662 135 977 mlalik@elmontaz.pl
 
 
Niniejsza strona internetowa może używać technologii cookie głównie w celach zapewnienia prawidłowego działania, ale także m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Akceptacja przyjmowania plików cookie może zostać odwołana za pomocą ustawień przeglądarki. Możliwe jest również sprawdzenie obecności i przeglądanie zawartości plików cookie.