• pl
  • en
  • de
 
Dziennik "Puls Biznesu" potwierdza przynależność fimy ELMONTAŻ Sp. z o.o. do elitarnego klubu Gazel Biznasu grona najdynamiczniej rozwijających się firm.
Contact

ELMONTAŻ Sp. z o. o.

ul.Ks.Pr.St.Słonki 54
34-300 Żywiec,
NIP: 553 - 22 - 52 - 006

 

Telephone: +48 33 861-02-40, 861-02-41,
fax: +48 33 861-34-92

Company e-mail:     biuro@elmontaz.pl
Offers:                    oferty@elmontaz.pl

 

THE BOARD
    Telephone: e-mail:
President of the Board Marcin Caputa 33 861 02 40 mcaputa@elmontaz.pl
Vice- President of the Board
Financial Director and Member of the Board
Anna Szklarczyk 33 861 02 40 aszklarczyk@elmontaz.pl
Production Director and Member of the Board Adam Stęchły 508 127 334 astechly@elmontaz.pl
Marketing and Production Planning Directo and Member of the Board Jarosław Bąk 508 127 337 jbak@elmontaz.pl

 

MARKETING AND PRODUCTION PLANNING DEPARTMENT
    Telephone: e-mail:
Project Planning Manager Łukasz Dudzik 662 225 581 ldudzik@elmontaz.pl

 

DESIGN DEPARTAMENT
    Telephone: e-mail:
Design Studio Manager Marian Błachut 662 229 482 mblachut@elmontaz.pl
Project Planning Manager Michał Kapustka 662 135 984 mkapustka@elmontaz.pl

 

EXECUTION DEPARTMENT, WAREHOUSE
    Telephone: e-mail:
Realisations and Calculation Manager Maciej Jastrzębski 662 135 983 mjastrzebski@elmontaz.pl
Purchasing Specialist Mateusz Loranc 664 097 942 mateuszl@elmontaz.pl

 

PRODUCTION DEPARTMENT
    Telephone: e-mail:
Construction Manager for Complex Sites Robert Sobański 662 135 978 rsobanski@elmontaz.pl
Fibre- Optic Group Manager Jacek Skórzak 662 135 981 jskorzak@elmontaz.pl
Site Manager Dominik Niewdana 882 054 124 dniewdana@elmontaz.pl
Site Manager Sławomir Dratnal 668 426 498 sdratnal@elmontaz.pl
Site Manager Maciej Nowak 660 499 919 mnowak@elmontaz.pl
Site Manager Józef Kublin 662 135 982 jkublin@elmontaz.pl
Site Manager Ryszard Sewera 662 135 999 rsewera@elmontaz.pl
Site Manager Piotr Madej 668 426 476 pmadej@elmontaz.pl

 

TRANSPORTATION DEPARTMENT
    Telephone: e-mail:
Facilities Manager Mirosław Lalik 662 135 977 mlalik@elmontaz.pl
 
 
Niniejsza strona internetowa może używać technologii cookie głównie w celach zapewnienia prawidłowego działania, ale także m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Akceptacja przyjmowania plików cookie może zostać odwołana za pomocą ustawień przeglądarki. Możliwe jest również sprawdzenie obecności i przeglądanie zawartości plików cookie.