• pl
  • en
  • de
 
Dziennik "Puls Biznesu" potwierdza przynależność fimy ELMONTAŻ Sp. z o.o. do elitarnego klubu Gazel Biznasu grona najdynamiczniej rozwijających się firm.
Orły Polskiego Budownictwa pod honorowym patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju I Nagroda w kategorii: Infrastruktura inżynieryjna, drogowa, kolejowa i energetyczna.
„Osobowość Ziem Górskich” w kategorii Duży Przedsiębiorca ziem Górskich przyznaną przez Koalicję Marek Ziem Górskich.
Dane kontaktowe

ELMONTAŻ Sp. z o. o.

ul.Ks.Pr.St.Słonki 54
34-300 Żywiec,
NIP: 553 - 22 - 52 - 006

 

Sekretariat:

tel.: +48 33 861-02-40, 861-02-41,
fax: +48 33 861-34-92

Przyłącza energetyczne:

tel.: +48 33 861 09 11

Poczta firmowa:

Biuro              biuro@elmontaz.pl
Oferty           
oferty@elmontaz.pl
Księgowość   
ksiegowosc@elmontaz.pl

 

ZARZĄD

    telefon: e-mail:
Prezes Zarządu Marcin Caputa 33 861 02 40 mcaputa@elmontaz.pl
V-ce Prezes Zarządu
Dyrektor ds. Finansowych
Anna Szklarczyk 33 861 02 40 aszklarczyk@elmontaz.pl
Członek Zarządu
Dyrektor ds. Produkcji
Adam Stęchły 508 127 334 astechly@elmontaz.pl
Członek Zarządu
Dyrektor ds. Marketingu
i Przygotowania Produkcji
Jarosław Bąk 508 127 337 jbak@elmontaz.pl

 

 

DZIAŁ MARKETINGU I PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI

 

 

telefon:

e-mail:

Z-ca Dyrektora ds.Marketingu i Przygotowania Produkcji

Dariusz Izydor

882 116 808

dizydor@elmontaz.pl

Kierownik
Przygotowania Projektu

Łukasz Dudzik

662 225 581

ldudzik@elmontaz.pl

Kierownik
Przygotowania Projektu

Tomasz Skiba

734 161 135

tskiba@elmontaz.pl

Specjalista ds. Zamówień Publicznych i Marketingu

Dominika Niewdana

Zuzanna Krzyśko

 

33 861 02 40

 

zkrzysko@elmontaz.pl

 

DZIAŁ PROJEKTOWANIA

 

 

telefon:

e-mail:

Z-ca Dyrektora do  Spraw Produkcji

Mieczysław Harężlak

795 113 618

mharezlak@elmontaz.pl

Kierownik pracowni projektowej

Przemysław Fojtuch

508 127 333

pfojtuch@elmontaz.pl

Starszy Projektant

Marian Błachut

662 229 482

mblachut@elmontaz.pl

Projektant

Michał Kapustka

662 135 984

mkapustka@elmontaz.pl

 

DZIAŁ ILUMINACJI

 

 

telefon:

e-mail:

Młodszy Architekt Światła

Michał Kąkol

882 835 505

mkakol@elmontaz.pl

 

DZIAŁ REALIZACJI, MAGAZYN

 

 

telefon:

e-mail:

Kierownik ds. Realizacji
i Rozliczeń

Maciej Jastrzębski

662 135 983

mjastrzebski@elmontaz.pl

Specjalista ds. zakupów

Mateusz Loranc

664 097 942

mateuszl@elmontaz.pl

 

DZIAŁ PRODUKCJI

 

 

telefon:

e-mail:

Koordynator ds. przyłączy

Ryszard Sewera

662 135 999

rsewera@elmontaz.pl

Kierownik Zespołu Budów

Piotr Madej

668 426 476

pmadej@elmontaz.pl

Kierownik Grupy Światłowodowej

Jacek Skórzak

662 135 981

jskorzak@elmontaz.pl

Kierownik Zespołu Budów

Robert Sobański

662 135 978

rsobanski@elmontaz.pl

Kierownik Robót

Józef Kublin

662 135 982

jkublin@elmontaz.pl

Kierownik Robót

Dominik Niewdana

882 054 124

dniewdana@elmontaz.pl

Kierownik Robót

Sławomir Dratnal

668 426 498

sdratnal@elmontaz.pl

Kierownik Robót

Maciej Nowak

660 499 919

mnowak@elmontaz.pl

Kierownik robót

Grzegorz Bryś

662 142 639

gbrys@elmontaz.pl

 

DZIAŁ TRANSPORTU

 

 

telefon:

e-mail:

Kierownik Bazy i Transportu

Mirosław Lalik

662 135 977

mlalik@elmontaz.pl

 

 
 
Niniejsza strona internetowa może używać technologii cookie głównie w celach zapewnienia prawidłowego działania, ale także m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Akceptacja przyjmowania plików cookie może zostać odwołana za pomocą ustawień przeglądarki. Możliwe jest również sprawdzenie obecności i przeglądanie zawartości plików cookie.