• pl
  • en
  • de
 
Dziennik "Puls Biznesu" potwierdza przynależność fimy ELMONTAŻ Sp. z o.o. do elitarnego klubu Gazel Biznasu grona najdynamiczniej rozwijających się firm.
Orły Polskiego Budownictwa pod honorowym patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju I Nagroda w kategorii: Infrastruktura inżynieryjna, drogowa, kolejowa i energetyczna.
„Osobowość Ziem Górskich” w kategorii Duży Przedsiębiorca ziem Górskich przyznaną przez Koalicję Marek Ziem Górskich.
Dane kontaktowe

ELMONTAŻ Sp. z o. o.

ul.Ks.Pr.St.Słonki 54
34-300 Żywiec,
NIP: 553 - 22 - 52 - 006

 

Sekretariat:

tel.: +48 33 861-02-40, 861-02-41,
fax: +48 33 861-34-92

Przyłącza energetyczne:

tel.: +48 33 861 09 11

Poczta firmowa:

Biuro              biuro@elmontaz.pl
Oferty            oferty@elmontaz.pl
Księgowość    ksiegowosc@elmontaz.pl

 

ZARZĄD
    telefon: e-mail:
Prezes Zarządu Marcin Caputa 33 861 02 40 mcaputa@elmontaz.pl
V-ce Prezes Zarządu
Dyrektor ds. Finansowych
Anna Szklarczyk 33 861 02 40 aszklarczyk@elmontaz.pl
Członek Zarządu
Dyrektor ds. Produkcji
Adam Stęchły 508 127 334 astechly@elmontaz.pl
Członek Zarządu
Dyrektor ds. Marketingu
i Przygotowania Produkcji
Jarosław Bąk 508 127 337 jbak@elmontaz.pl

 

DZIAŁ MARKETINGU I PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI
    telefon: e-mail:
Z-ca Dyrektora ds.Marketingu i Przygotowania Produkcji Dariusz Izydor 882 116 808 dizydor@elmontaz.pl
Kierownik
Przygotowania Projektu
Łukasz Dudzik 662 225 581 ldudzik@elmontaz.pl
Specjalista ds. Zamówień Publicznych i Marketingu

Dominika Niewdana

Zuzanna Krzyśko

 

33 861 02 40

 

zkrzysko@elmontaz.pl

 

DZIAŁ PROJEKTOWANIA
    telefon: e-mail:
Z-ca Dyrektora do  Spraw Produkcji Mieczysław Harężlak 795 113 618 mharezlak@elmontaz.pl
Kierownik pracowni projektowej Marian Błachut 662 229 482 mblachut@elmontaz.pl
Projektant Michał Kapustka 662 135 984 mkapustka@elmontaz.pl
Projektant Przemysław Fojtuch 508 127 333 pfojtuch@elmontaz.pl

 

DZIAŁ ILUMINACJI
  telefon:e-mail:
Młodszy Architekt ŚwiatłaMichał Kąkol882 835 505mkakol@elmontaz.pl

 

DZIAŁ REALIZACJI, MAGAZYN
    telefon: e-mail:
Kierownik ds. Realizacji
i Rozliczeń
Maciej Jastrzębski 662 135 983 mjastrzebski@elmontaz.pl
Specjalista ds. zakupów Mateusz Loranc 664 097 942 mateuszl@elmontaz.pl

 

DZIAŁ PRODUKCJI
    telefon: e-mail:
Kierownik Zespołu Budów Robert Sobański 662 135 978 rsobanski@elmontaz.pl
Kierownik Zespołu Budów Piotr Madej 668 426 476 pmadej@elmontaz.pl
Kierownik Grupy Światłowodowej Jacek Skórzak 662 135 981 jskorzak@elmontaz.pl
Kierownik Robót Józef Kublin 662 135 982 jkublin@elmontaz.pl
Kierownik Robót Ryszard Sewera 662 135 999 rsewera@elmontaz.pl
Kierownik Robót Dominik Niewdana 882 054 124 dniewdana@elmontaz.pl
Kierownik Robót Sławomir Dratnal 668 426 498 sdratnal@elmontaz.pl
Kierownik Robót Maciej Nowak 660 499 919 mnowak@elmontaz.pl
Kierownik robót Grzegorz Bryś 662 142 639 gbrys@elmontaz.pl

 

DZIAŁ TRANSPORTU
    telefon: e-mail:
Kierownik Bazy i Transportu Mirosław Lalik 662 135 977 mlalik@elmontaz.pl

 

 
 
Niniejsza strona internetowa może używać technologii cookie głównie w celach zapewnienia prawidłowego działania, ale także m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Akceptacja przyjmowania plików cookie może zostać odwołana za pomocą ustawień przeglądarki. Możliwe jest również sprawdzenie obecności i przeglądanie zawartości plików cookie.